Nepriklausomybės diena

Vasario 16-oji – išskirtinė diena mūsų tautai ir valstybei. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba paskelbė „atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę“.
Mūsų gimnazijos pradinukams gal dar sunku suprasti, kas yra laisva ir nepriklausoma valstybė, bet mokytis švęsti ir tinkamai paminėti šią dieną tikrai svarbu. Todėl šiai šventei minėti buvo skirtos integruotos pamokos.
Klasėse mokiniai dalyvavo įvairiose viktorinose: ,,Ką žinau apie Lietuvą?“, ,,Viskas apie Lietuvą“, ,,Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“. Pradinukai kartojo, mokėsi ir giedojo Lietuvos himną, dėliojo pabirusius himno žodžius, dainavo daineles apie Lietuvą. Pagal žodžio NEPRIKLAUSOMYBĖ raides apibūdino Lietuvą pačiais gražiausiais žodžiais, brauktažodyje ieškojo žodžių, susijusių su Lietuva, statė Gedimino pilį, savo piešiniais iliustravo dainą ,,Nupiešiu Lietuvą“.
     Už aktyvų dalyvavimą veiklose mokytojos savo mokiniams negailėjo pagyrimų, padėkų, prizų.
Ir tegul ,,Vardan tos Lietuvos/Vienybė težydi!“.

Mokytoja Renata Kiburienė