Šimtadienis 2024

Vasaris – tai mėnuo, kai mokyklose vyksta viena gražiausių, įsimintiniausių mokyklos švenčių – Šimtadienis. Ši šventė mūsų mokykloje vyko vasario 15 d.
    Renginio tema – laidos ,,Kitas“ epizodas. Kiekvienas dvyliktokas gavo laimingą bilietą, kurio dėka galėjo leistis į neįtikėtiną kelionę autobusu. Po nuoširdžių gimnazijos direktorės Jūratės Kavoliūnienės sveikinimų ir palinkėjimų dvyliktokai atliko nemažai užduočių. Atlikę šventės organizatorių sugalvotas užduotis ir įveikę visas kliūtis, abiturientai gavo išradingus pažymėjimus – pusatestačius. Taip pat vienuoliktokai įteikė abiturientams kalendorių, kuris jiems primins, kad iki egzaminų lieka vis mažiau ir mažiau dienų, tortą, keksiukių ir statulėles.
Linkime sėkmingų 100 dienų iki egzaminų!
                                                                                                            IIIg klasės mokiniai ir auklėtoja Larisa Tichonova