Svečiuose ,,Drakoniuko“ teatras

Sausio 24 d. Pandėlio gimnazijos mažuosius mokinukus aplankė ,,Drakoniuko“ teatras ir atvežė nuotaikingą muzikinį spektaklį ,,Kurmio Zigmo kelionė po pasaulį“.
   Mokiniai kartu su kurmiu Zigmu pabuvojo Japonijoje, Amerikoje, Vokietijoje. ,,Kelionėje“ jie sužinojo, kuo kiekviena šalis yra savita ir išskirtinė. Buvo smagu klausytis linksmų kurmio dainelių, šypsotis stebint jo išdaigas ir susitikimus su pakeleiviais.
      Ir kaip sako senolių išmintis ,,Visur gerai, bet namuose – geriausia“. Kurmis grįžo namo, į Lietuvą, kur tikrai jam smagu ir gera gyventi, nors ir aklam.
                                                                                                                                Mokytoja Renata Kiburienė