Rokiškio rajono mokinių chemijos olimpiada

Sausio 10 dieną vyko Rokiškio rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada, kuri buvo organizuota iš dalies nuotoliniu būdu. Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Erika L. Ir Ugnė T. (Ig klasė), Benas I., Deimilė Č., Fausta K. ir Rokas Ž. (IIg klasė), Dovilė Č., Jokūba L. ir Paulius P. (IVg klasė).
   Džiugu, kad visi mokiniai stropiai ruošėsi olimpiadai ir pasiekė aukštų rezultatų. Sausio 22 dieną gavome informaciją apie galutinius olimpiados rezultatus: devintų klasių tarpe I-ąją vietą užėmė Erika L., dešimtų klasių tarpe III-ąją vietą – Deimilė Č., dvyliktų klasių grupėje III-ąją vietą – Dovilė Č. Sveikiname prizininkes!
                                                                                                                                  Chemijos mokytoja Laima Kvedaravičienė