Garsinis skaitymas – edukacija „Strykt pastrykt!“

Pandėlio miesto bibliotekoje pirmokai lankosi jau ne pirmą kartą. Šį sykį jie atvyko dalyvauti garsinio skaitymo edukacijoje „Strykt pastrykt!“ ir tapti tikrais bibliotekos skaitytojais.
   Mažiesiems bibliotekos lankytojams, linkėdama perskaityti kuo daugiau knygų, bibliotekininkė Virginija Konstanblackienė įteikė skaitytojų pažymėjimus.
Smagus žaidybinis prisistatymas, naujai išmokta nuotaikinga skaičiuotė sužadino mokinių norą dalyvauti veikloje.           Buvo pristatyta linksma P. Norvilo paveikslėlių knyga apie šiuolaikinį kiškį ,,Strykt pastrykt“. Išklausę skaitomos knygos, mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus, patys lankstė, kirpo, piešė ir pasigamino mažytę knygutę. Už atliktas veiklas gavo saldžių prizų iš ,,Prizų tūtos“.
      Visi vadovavosi knygos herojaus kiškio šūkiu: „Jei gali kiti, galiu ir aš!“. Tikiuosi, kad šis šūkis lydės pirmokus siekiant gerų rezultatų moksle.
1 klasės mokytoja Renata Kiburienė