Šimtadienis „Gero vakaro šou iš oro baliono“

Šimtadienis – tai ypatinga šventė dvyliktokams. Ji žymi šimto dienų pradžią iki egzaminų. Pagal tradiciją kiekvienais metais vienuoliktos klasės mokiniai turi surengti šią šventę, kad ji būtų ypatinga dvyliktokams. Tokia šventė nuaidėjo ir mūsų gimnazijoje vasario 24 dieną. Šimtadienio tema – „ Gero vakaro šou iš oro baliono“.
Šventės pradžioje abiturientai buvo pakviesti į grimo kambarį pasiruošti šventei. Šventę pradėjo triukšmingas vienuoliktokų pasirodymas – jie grojo būgnais. Vakaro vedėjai Arminas, Titas ir Jokūba, iškilmingai įžengę į salę, pasveikino visus susirinkusius ir šaunus vakaro šou prasidėjo.
Vakaro metu dvyliktokus sveikino mokytojai, direktorė Jūratė Kavoliūnienė, pirmoji mokytoja Renata Kiburienė. Video sveikinimus atsiuntė ir mokiniams žinomos ekranų žvaigždės. Renginio metu dvyliktokai turėjo atlikti įvairias užduotis, kad įrodytų, jog jie verti gauti pusatestatį ir dovanėlę.
Vienuoliktokai tarp užduočių linksmino abiturientus, žiūrovus šmaikščiais pasirodymais.
Renginiui pasibaigus, dvyliktokai galėjo įsiamžinti prie foto sienos.

Vienuoliktokai ir auklėtoja Vaiva Kubilienė