Ateitininkai projekte ,,Tapti tuo, kuo esame pašaukti būti“

Vasario 16-ąją grupelė gimnazijos ateitininkų dalyvavo Panevėžio krašto ateitininkų Dievo Tarno kunigo Alfonso Lipniūno kuopos projekto ,,Tapti tuo, kuo esame pašaukti būti“ šventėje Panevėžyje.
Projekto, skirto Vasario 16-ajai, švęsti susirinko ateitininkai iš visos Panevėžio apskrities. Šventė prasidėjo Mišių auka Kristaus Karaliaus Katedroje ir vėliavos pakėlimu Laisvės aikštėje. Vėliau Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje ateitininkai klausėsi svečio karininko pamąstymų apie kario profesiją, kūrė tautiškiems paveikslėliams rėmelius iš gamtinės medžiagos, žaidė edukacinius žaidimus, rungtyniavo. Taip pat vyko smagūs grupiniai žaidimai, kurie leido labiau susipažinti su naujais draugais.
Šita šventė mūsų ateitininkams buvo labai smagi.
                                                                                                                                      Inesa Z., IVg klasės mokinė