Mėlynas žiedelis

    Sausio 13 d. Lietuvos valstybės šventės paminėti priešmokyklinukai ir pradinukai susirinko į aktų salę. Išsiaiškinę, kodėl visi segi mėlynus žiedelius ir ką reiškia žodis ,,Laisvė“, mažieji mokinukai buvo pakviesti pakeliauti po 1991 m. Sausio 13 d. istorijos puslapius, pasižiūrėti vaizdo medžiagą, pagerbti žuvusius už Lietuvos laisvę tylos minute ir uždegti žvakutes.
    Kad daug sužinojo ir suprato, vaikai įrodė žaisdami interaktyvų žaidimą ,,Tiesa ar melas“. Renginio pabaigoje, po 4 klasės mokinių šokio ,,Laisvė“, mokytoja Irena Veikšrienė pakvietė visus į gimnaziją, prie Lietuvos vėliavos, kuri kabėjo ant Gedimino kalno bokšto. Čia prisiminimais apie iškilmingą vėliavos įteikimą Pandėlio gimnazijai pasidalijo mokytoja Renata Kiburienė. Pavaduotoja Alia Melvydienė liko patenkinta pradinukų atsakymais į jos užduotus klausimus apie Sausio 13 d. ir laisvę.
     Pradinukai žino, kad Laisvės gynėjų dėka galime džiaugtis laisva Lietuva.
                                                                                                                                        Mokytoja Irena Veikšrienė

spacer