PENKTOKŲ KALĖDINĖ IŠVYKA Į ROKIŠKĮ

Gruodžio 8 dieną 5 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Violeta Veščiūniene ir mokytoja Virginija Baltrukėniene vyko į edukacinę išvyką.
    Pirmiausia mokiniai aplankė Rokiškio miesto eglę, o vėliau vyko į Rokiškio krašto muziejų. Čia penktokai dalyvavo kalėdinėje edukacijoje „Šventinių meduoliukų dekoravimas“. Mokiniai meduolius puošė įspūdingais sniego seniais, po to juos valgė užsigerdami karšta kakava.
    Po edukacijos penktokai lankėsi paukščių iškamšų parodoje. Ji atvežta iš Telšių žemaičių muziejaus „Alka“. Ši paukščių kolekcija leido mokiniams pažinti Lietuvos paukščių įvairovę, pasigrožėti retai sutinkamais paukščiais. Nemažai eksponuojamų paukščių įrašyti į Lietuvos Raudonąją knygą.
Labai visus sužavėjo ir Prakartėlių paroda, kurioje yra per 100 eksponatų.
Apsilankę prekybos centre ir skaniai papietavę mokiniai grįžo namo. Visiems buvo smagu.
                                                                                                        5 klasės auklėtoja Violeta Veščiūnienė