Edukacinė ekskursija į Rokiškio krašto muziejų

Gruodžio 9 dieną antrokai apsilankė Rokiškio krašto muziejuje. Čia juos maloniai pasitiko gidė, kuri nuvedė prie jau papuoštos menėje eglutės. Antrokams buvo įdomu klausytis gidės pasakojimo apie dvarą ir jo valdytojus, vaikščioti po menes, stebėti eksponatus. Gidė noriai atsakinėjo į smalsių antrokų klausimus.
Po to antrokai dalyvavo edukacijoje ,,Šilta kaip avelė“. Šis neįprastas užsiėmimas suteikė jiems daug džiaugsmo. Savo rankomis šlapiuoju vilnos vėlimo būdu mokiniai apvėlė kvapnų muilą ir taip pagamino muiliuką-kempiniuką. Smagiai dirbdami mokiniai sužinojo apie vilnos rūšis, vėlimo būdus bei priemones, veltų gaminių asortimentą praeityje ir dabar bei vilnos gydomąsias savybes.
Po edukacijos antrokai nunešė klasės laišką Kalėdų seneliui ir dabar su nekantrumu laukia Kalėdų senelio atsakymo.
                                                                                                                              2 klasės mokytoja Irena Veikšrienė