Draugystės vakaras „Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 2 dieną Pandėlio gimnazijos jaunieji šauliai kartu su bendraamžiais iš Biržų rinkosi į bendras prieškalėdines veiklas.
      Jaunieji šauliai dalyvavo Biržų miesto eglutės įžiebimo šventėje, Šv. Jono krikštytojo bažnyčioje aukojamose šv. Mišiose už šaulius.
    Grįžę į nakvynės vietą – „Atžalyno“ pagrindinę mokyklą, po skanios šventinės vakarienės jaunieji šauliai rinkosi į mokyklos aktų salę, kurioje vyko kalėdinių dainų karaoke konkursas, kalėdinių dainų inscenizacijų šou.
Mokyklos sporto salėje vyko įvairios linksmosios estafetės, po kurių, susumavus taškus, buvo apdovanota daugiausiai taškų surinkusi komanda. Laikas neprailgo važinėjantis riedučiais, bežaidžiant įvairius sportinius žaidimus.
Esame dėkingi A. Smetonos šaulių 5-ajai rinktinei už transportą, o kaimynams iš Biržų už šiltą priėmimą.
                                                                                                                              Kuopos vadė Rima Žėkienė