6-7 KLASIŲ MOKINIŲ EDUKACINĖ KELIONĖ

Gruodžio 1 dieną 6-7 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Virginija Baltrukėniene, Violeta Karaliūniene ir mokytojo padėjėja Justina Kaupeliene vyko į edukacinę kelionę. Pirmiausia apsilankėme ,,Brolių ūkyje“, kur dalyvavome edukacinėje programoje ,,Pažink bitę iš arčiau“. Programos vedėjas Ignas supažindino su bičių gyvenimu, jų nauda. Po to visi gavome praktinę galimybę pasigaminti žvakeles iš vaško, žaisliukus kalėdinei eglutei. Pasivaišinę įvairių skonių medučiais, meduoliu ir sūriu, žiūrėjome edukacinį filmą apie bites. Savo pasigamintus dirbinius supakavome į dėžutes ir paruošėme dovanėles. Po to vykome į Panevėžio pramogų centrą. Ten papietavome ir žiūrėjome filmą ,,VESPER“.
                                                                                                                               6 klasės auklėtoja Violeta Karaliūnienė