7 klasės ekskursija

Spalio 27 dieną 7 klasės mokiniai važiavo į ekskursiją. Kelionės tikslas buvo aplankyti Trakų pilį, Trakų pilies muziejų ir žymesnius istorinius objektus Trakuose.
    Trakų salos pilis, stūksanti vienoje iš daugelio Galvės ežero salų, – tai Lietuvos viduramžių gynybinės architektūros šedevras, vienintelė vandens pilis visoje Rytų Europoje. Mokiniai su gidu pasivaikščiojo po senovinę pilį ir apžiūrėjo jos rūstų interjerą bei daugybę įdomių eksponatų. Taip mokiniai buvo supažindinti su Trakų miesto, jo pilių bei unikalia Trakų žemės istorija.
   Po ekskursijos istorinėje pilyje mokiniai žiūrėjo filmą „Juodasis Adamas” ,,Apollo“ kino teatre Vilniuje.
                                                                                                                 Klasės auklėtoja Virginija Baltrukėnienė