Virtualios dirbtuvės ,,Įžiebk savo šviesą“

Spalio 21d. ketvirtos klasės mokiniai jungėsi į respublikines STEAM veiklos virtualias dirbtuves ,,Įžiebk savo šviesą“. Iš viso dirbtuvėse dalyvavo daugiau kaip 70 mokyklų iš visos Lietuvos. Užsiėmimo metu mokiniai turėjo sukurti bateriją ir įžiebti šviesą.
Nauja, įdomi ir netradicinė veikla labai įtraukė mokinius į darbą. Jiems teko pasigaminti specialų acto ir druskos tirpalą, iš monetų, folijos ir tirpale išmirkytų popieriaus apskritimų pastatyti bokštą-bateriją. Vėliau mokiniai turėjo sujungti LED lemputę ir laidus taip, kad popieriniame namelyje užsidegtų šviesa. Mokiniai dirbo porose ir visiems įžiebti šviesą nameliuose pavyko.
Geros emocijos ir nauja patirtis tikrai stebino mokinius ir įkvėpė naujiems ieškojimams bei atradimams.

Mokytoja Renata Kiburienė