Žibintai kitaip

Spalio 6 d. pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ kartu su aplinkosaugine iniciatyva „Kita forma“ 1-4 klasių mokinius nuotoliniu būdu pakvietė dalyvauti organizuojamų edukacijų cikle „Žaliasis raštingumas“.
Edukacijos tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienybėje, ugdymo procese bei kūryboje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga.
Mūsų pradinukai jungėsi į kūrybines dirbtuves ir iš antrinių popieriaus žaliavų gamino žibintus. Tad subjurusį ir atvėsusį orą praskaidrinome maloniomis emocijomis, šiluma bei spalvomis. Gamindami žibintus, susipažinome su žiediškumu vartojimo procese, antrinio panaudojimo ir rūšiavimo nauda.
Iš pačių paprasčiausių medžiagų pagaminti žibintai švietė ir teikė šilumą visiems edukacijos dalyviams.

Mokytoja Renata Kiburienė