Lietuvių liaudies šokių ritmu

Pandėlio gimnazijos 4 ir 8 klasių mokiniai spalio 6 d. dalyvavo Rokiškio kultūros centro projekto ,,Etnokultūrinė injekcija – misija įmanoma 2“ edukacijoje ,,Tradicinių šokių mokymai“. Tai projektas, kuris žadina mokinių tautinę savimonę ir perduoda etnines vertybes kitoms kartoms.
Folkloro ansamblio ,,Saulala“ šokėjai, vadovaujami Dalios Deksnienės, mokė mokinius suktis lietuvių liaudies šokių ritmu, supažindino su aukštaičių krašto tautiniais drabužiais, instrumentais. Mokiniams buvo smagu išmokti naujų šokių, prisiminti jau žinomus, nes jie kartu su mokytoja Renata Kiburiene jau ne kartą yra dalyvavę respublikiniuose projektuose ,,Visa Lietuva šoka“, ,,Visa mokykla šoka“.

Mokytoja Renata Kiburienė