Solidarumo bėgimas

    Visuomeninė organizacija ,,Gelbėkit vaikus“ jau devintą kartą organizuoja Solidarumo bėgimą. Tai, ko gero, smagiausias bėgimas Lietuvoje, kurio misija – pasaulį daryti geresnį, skatinti solidarumą ir, renkant paramą, padėti tiems, kam labiausiai jos reikia. Tad šių metų Solidarumo bėgime surinktos lėšos atiteks vaikams, augantiems sunkumų patiriančiose šeimose bei šeimoms, atvykusioms į Lietuvą iš Ukrainos.     
Mūsų gimnazijos priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokiniai aktyviai jungėsi į šį bėgimą ir rugsėjo 29 d. spėriai suko ratus Pandėlio stadione. Susirinkusius Solidarumo bėgimo dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos pavaduotoja Alia Melvydienė. Gerą sportinį toną ir puikią nuotaiką suteikė ketvirtokės mergaitės įtraukdamos visus į nuotaikingą muzikinę pramankštą.
    Bėgti drauge su bendraklasiais ir mokytojais, bėgti ir parodyti sau ir kitiems, kad tam, kad padarytum gerą darbą, užtenka tik noro ir vikrių kojų – tikrai smagu ir nesudėtinga.
Jaunieji bėgikai už savo nubėgtus kilometrus iš rėmėjų surinko ir paramai skyrė 110 eurų 40 centų.
Visi kartu galime daryti gerus darbus!

                                                                                                                                        Mokytoja Renata Kiburienė

spacer