Europos mokyklų Sporto diena

    Rugsėjo 30 dieną Pandėlio gimnazijoje vyko Sporto diena. Būtent rugsėjo 30 dieną daugelis Europos mokyklų taip pat leidžia laiką fiziškai aktyviai. Šios dienos aprangos kodas – žalia spalva.
Šiemetinis sporto dienos tikslas – išbandyti kuo daugiau naujų rungčių, elgtis kilniai tiek sportuojant, tiek teisėjaujant.
   5-8 klasių mokiniai varžėsi linksmosiose estafetėse, viktorinoje apie sportą, golbolo kitaip ir kvadrato varžybose (5-6 kl.).
   Linksmosiose estafetėse pirmąją vietą iškovojo 8 klasės komanda „Žėkienės perliukai“, antrąją – 7 klasės „DAGS“, trečiąją – 8 klasės „Lėti“.
Viktorinoje apie sportą geriausias žinias parodė Eivydas D. (8 kl.), antra buvo Danielė Č. (8 kl.), trečia – Agnė J. (5 kl.).
    Golbolo kitaip varžybose tarp 5-8 klasių berniukų pirmąją vietą iškovojo 7 klasės komanda Nr.1, antrąją vietą – 8 klasės komanda, trečiąją – 6 klasės komanda. Tarp 5-8 klasių mergaičių nugalėtojomis tapo 8 klasės pirmoji komanda, antroji vieta atiteko 7 klasės, trečioji – 6 klasės komandoms.
Kvadrato varžybose pirmąją vietą iškovojo 6 klasės komanda, antrąją – 5 klasės mokiniai.
I-IVg klasių mokiniai varžėsi tinklinio, krepšinio 3×3 varžybose, viktorinoje apie sportą.
Tinklinio varžybose pirmosios vietos medaliais pasidabino IIIg klasės komanda, antrąją vietą užėmė IIg, o trečiąją –   IIg klasės komandos.
     Krepšinio 3×3 varžybose pirmąją vietą iškovojo IVg klasės komanda, antrąją – IIIg, trečiąją – IIg klasės komandos.
Viktorijoje apie sportą nenugalima buvo Agota D. (IIg kl.), antrąją vietą užėmė Adriana K. (Ig kl.), trečiąją – Evelina Ž. (IIg kl.)
Vyko ir bendros varžybos pagal amžiaus grupes – lazdos traukimo, lazdos stūmimo, figūrinio važiavimo dviračiu varžybos.
    Lazdos stūmimo varžybose tarp 5-8 klasių mergaičių pirmąją vietą užėmė Brigita Č. (8 kl.), antrąją – Asvėja Š. (8 kl.), trečiąją – Gabrielė J. (8 kl.); tarp 5-8 klasės berniukų pirmoji vieta atiteko Mantvydui D. (8 kl.), antroji – Simui Ž. (8 kl.), trečioji – Šarūnui G. (7 kl.). Tarp gimnazistų vaikinų pirmąją vietą užėmė Tomas S. (IIg kl.), antrąją – Eitlandas A. (Ig kl.), trečiąją – Emilis G. (Ig kl.); tarp gimnazisčių merginų nenugalima buvo Andželika P. (Ig kl.), antrąją vietą iškovojo Adriana K. (Ig kl.), trečiąją – Karina L. (Ig kl.).
    Lazdos traukimo varžybose tarp 5-8 klasių mergaičių pirmoji vieta atiteko Smiltei Ž. (7 kl.), antroji – Rugilei S. (8 kl.), trečioji – Aistei R. (8 kl.); tarp 5-8 klasės berniukų pirmąją vietą iškovojo Šarūnas G. (7 kl.), antrąją – Justas S. (7 kl.), trečiąją – Mantvydas D. (8 kl.). Tarp gimnazistų vaikinų pirmoji vieta atiteko Tomui S. (IIg kl.), antroji – Eitlandui A. (Ig kl.), trečioji – Dovydui M. (IIg kl.); tarp merginų pirmąja vieta džiaugėsi Andželika P. (Ig kl.), antrąja – Odeta P., trečiąja – Adriana K. (Ig kl.).
    Figūrinio važiavimo dviračiu varžybose prizinės vietos skirtos taip: tarp 5-8 kl. mergaičių pirmoji vieta pripažinta Smiltei Ž. (7 kl.), antroji – Augustei P. (5 kl.), trečioji – Gabrielei J. (8 kl.); tarp 5-8 kl. berniukų pirmoji vieta – Šarūnui P. (8 kl.), antroji – Deimantui Š. (6 kl.), trečioji – Armandui A. (7 kl.). Gimnazisčių mergaičių grupėje dalyvavo tik viena mokinė Vakarė A. (IVg kl.) – jai ir skirta pirma vieta; tarp gimnazistų vaikinų pirmąją vietą laimėjo Tomas S. (IIg kl.), antrąją – Dovydas M. (IIg kl.), trečiąją – Eitlandas A. (Ig kl.).
Taip pat vyko piešinių konkurso „Lietuvos krepšiniui 100“ balsavimas. Pirmoji vieta pripažinta Gintarei Z. (IIIg kl.), antroji – Emai R. (IIg kl.), trečioji – Gretos, Evelinos ir Klaido komandai (IIg kl.).
Ketvirtų vietų nugalėtojus sveikino ir įteikė paguodos prizus mokytoja Vaiva Kubilienė su savo komanda. Sportininkai gavo gardžių riestainių.
    Mokytojo A. Sriubiškio komanda gamino suvenyrus sportininkams. Kokie jie, pamatysime, kai apdovanosime Kilnaus elgesio sporte nugalėtojus.
    Sporto diena organizuota remiantis olimpinio projekto „Žygiai, sportas, pagarba“ programa. Varžybose teisėjavo beveik visa IVg klasės komanda, jiems padėjo IIIg ir IIg klasės mokiniai savanoriai.

                                                                                              Fizinio ugdymo mokytoja Rima Žėkienė

spacer