Susitikimas su Jaunimo reikalų koordinatoriumi

   Rugsėjo 20 d. į gimnaziją atvyko Jaunimo reikalų koordinatorius Gediminas Kriovė. Jis norėjo padiskutuoti apie jaunimo poreikius savanoriauti. Gimnazistai dažnai klausia, kur galėtų savanoriauti, kaip galėtų realizuoti save? Į diskusiją įsitraukė susirinkę Pandėlyje veikiančių institucijų atstovai: Pandėlio seniūnas Algirdas Kulys, Pandėlio bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aušra Skaburskienė, Pandėlio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vyresnioji slaugytoja Aurelija Diržienė, Pandėlio parapijos klebonas kun. Albertas Kasperavičius, parapijos „Carito“ vadovė Eugenija Sarapienė. Įstaigų atstovai išreiškė pageidavimą turėti jaunų pagalbininkų – savanorių mokinių. Jaunimo reikalų koordinatorius Gediminas Kriovė kalbėjo apie galimybes įstaigoms tapti savanoriškos veiklos teikėjomis. Jis taip pat papasakojo apie savanorystės naudą jaunimui, apie galimybę organizacijoms padėti „augti“ mokiniams kaip brandžioms asmenybėms, pažadėjo pagelbėti tenkinant jaunų žmonių poreikius.
Karjeros ugdymo koordinatorė Eglė Glemžienė

spacer