Konkursas „Išskleisk kūrybiškumo sparnus“

    Prieš porą mėnesių ,,Vaikų linija“ kartu su kino filmo ,,Drugelio širdis“ komanda kvietė dalyvauti respublikiniame konkurse ,,Išskleisk kūrybiškumo sparnus“ ir pagal filmo finalinę dainą ,,Tau visas dangus“ kurti interpretaciją. Mes, trečiokai, sukūrėme ir pristatėme tikrą istoriją ,,Drugelio Dominyko širdis“. Jau tada pažadėjau mokiniams, kad būtinai šį filmą pažiūrėsime visi kartu.
Vėjuotą šeštadienio pavakarę vykome į Skapiškį, į XXVI tarptautinį teatrų festivalį ,,Pienių vynas“. Ten buvo rodomas filmas ,,Drugelio širdis“ ir vyko susitikimas – pokalbis su režisiere Inesa Kurklietyte bei jaunaisiais aktoriais. Po jautraus filmo peržiūros išdrįsome prieiti, prisistatyti, pabendrauti ir nusifotografuoti su visa kūrybine komanda.
     Režisierė džiaugėsi mūsų kūrybiškumu ir dėkojo už atvirą ir paprastą nuoširdumą.

                                                              3 klasės mokytoja Renata Kiburienė

spacer