,,Vedlių“ programos modulio užbaigimo šventė

    Mokykla keičiasi ir jau dabar mokytojai mokykloje moko ne tik skaityti ir rašyti, bet ir technologinės kūrybos gudrybių.
    Visus šiuos mokslo metus pradinių klasių mokytojos Irena Veikšrienė, Daiva Girdvainienė, Ramutė Vaičėnienė ir Renata Kiburienė dalyvavo „Vedlių“ programos moduliuose. Tai informatikos ir technologinės kūrybos mokymo(si) programa, skirta pradinių klasių mokytojams. Mokytojos turėjo puikią galimybę mokytis kartu su mokiniais: ,,Technologijų vedlių“ pamokose atlikti moduliuose paruoštas pratybas, savarankiškai jungtis prie papildomų modulių.
Šią savaitę įvyko ,,Vedlių“ mokslo metų užbaigimo šventė. Ją pradėjo visiems gerai žinomas dainininkas Justinas Jarutis, kuris kvietė visus dainuoti kartu. Vėliau mokymų mentoriai džiaugėsi praėjusių metų pasiekimais, supažindino, ko ir kaip bus galima mokytis kitais mokslo metais bei kaip įsigyti licenciją.
    Senolių išmintis sako, kad mokytis niekada nevėlu… Taigi mokomės!
                                                                                                    Mokytoja Renata Kiburienė

spacer