Dviračių žygis „Golgotos keliu“

    Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena paminėta aktyviai. Gegužės 15 dieną gimnazijos jaunieji šauliai išvyko į dviračių žygį „Golgotos keliu“. Šiais metais jie keliavo per kaimyninio Biržų rajono istorines vietas, menančias 1863 m. sukilimą bei pokario Lietuvos laisvės kovas.
    Žygio metu jaunieji šauliai numynė 35 kilometrus. Nors oras pasitaikė nekoks, dalyviai ne kartą nuklydo nuo maršruto, tačiau geros nuotaikos, įdomių pasakojimų nestigo.
Vėliau žygio dalyviai dalyvavo Anglių kalne vykusiose Šv. Mišiose, virė šaulišką košę, dainavo. Po renginio visi dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis, specialias dovanas gavo jauniausi žygio dalyviai.
   Žygyje dalyvavo Kajus ir Markas (5 kl.), Gediminas (6 kl.), Paulius, Mantvydas ir Šarūnas (7 kl.), Benas ir Emilis (8 kl.).

                                                                                        Jaunųjų šaulių kuopos vadė Rima Žėkienė

spacer