KINGS olimpiada

Pandėlio gimnazijos ketvirtokai rudens semestre nusprendė prisijungti prie kingsiečių būrio ir pasitikrinti savo žinias. Mokiniai išbandė jėgas lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos, logikos olimpiadose.
    Džiugu, kad ketvirtokai pasiekė puikių rezultatų ir sulaukė išskirtinių padėkų: net 8 mokiniai gavo I arba II lygio diplomus. Tai Milita J. – I lygio diplomas (lietuvių kalbos olimpiada), Gabija B. – I lygio diplomas (matematikos olimpiada), ), Donatas L. – I lygio diplomas (matematikos olimpiada), ), Tautvydas Ž. – I lygio diplomas (matematikos olimpiada), Deimantas T. – I lygio diplomas (matematikos olimpiada) ir II lygio diplomas (logikos olimpiada), Emilija B. – II lygio diplomas (matematikos olimpiada) ir I lygio diplomas (pasaulio pažinimo olimpiada), Augustė D. – II lygio diplomas (pasaulio pažinimo olimpiada), Elijus B. – II lygio diplomas (matematikos olimpiada) ), I lygio diplomas (pasaulio pažinimo olimpiada) ir I lygio diplomas (lietuvių kalbos olimpiada).
KINGS olimpiada paskatino mokinius tobulėti ir siekti aukštesnių mokymosi rezultatų.
                                                                     4 klasės mokytoja Ramutė Vaičėnienė