Konkursas ,,Mes mokame rašyti lietuviškai“

Vasario 21 dieną yra minima Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Ta proga 1-4 klasių mokiniams už dalyvavimą dailyraščio ir diktanto konkursuose ,,Aš moku rašyti lietuviškai‘‘ buvo įteiktos padėkos.
1-2 klasių mokinių tarpe dailyraščio konkurso nugalėtojais tapo Akvilė G., Gabrielė B., Domantas Š. (1 klasė); Akvilė R., Martinas M., Nojus K., Vytenis K. (2klasė). Kiti konkurse dalyvavę mokiniai gavo padėkas tik už dalyvavimą.
    3 klasėje dailyraščio konkursą laimėjo Roberta V. ir Vytas G.
3-4 klasių mokiniai rašė diktantą ,,Aš moku rašyti lietuviškai“. Geriausiai diktantą parašė Monika R., Faustėja P., Saulė S., Vytas G. (3 klasė); Milita J., Emilija Š., Emilija B., Gabija B. (4 klasė). Rajone gimnazijai atstovaus Monika R. ir Milita J..
Džiaugiamės mokinių pastangomis saugant ir puoselėjant gimtąją kalbą.
                                                                                                        Mokytoja Renata Kiburienė