Karjeros ugdymo renginys „Ateitis yra šiandien“

Gimnazijos IIg kl. mokiniai per integruotą istorijos pamoką dalyvavo nuotolinėje VDU Žemės ūkio akademijos „Karjeros diena 22“ renginyje „Ateitis yra šiandien. Būk jos kūrėjas“.
Renginį vedė fotografas, „YouTube“ turinio kūrėjas ir projekto „Linas Dirba Darbus“ autorius Linas Marcišauskas. Agrosektoriaus lyderiai dalijosi asmenine patirtimi apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes bei ateities perspektyvas. Agroverslo, inžinerijos, agronomijos, kraštovaizdžio dizaino, miškininkystės, logistikos, finansų, išmaniųjų technologijų sričių profesionalai pateikė vertingų patarimų mokiniams. Jie buvo supažindinti su perspektyviomis studijų programomis. Renginio metu veikė virtuali „CV klinika“, buvo galima pasitarti su konsultantu.
                                     Mokytojos Vaiva Kubilienė, Virginija Adomėnienė, Eglė Glemžienė