Penktokai šventė Vasario 16- ąją

5 klasės mokiniai vasario 11 dieną paminėjo mūsų Valstybės atkūrimo dieną – vyko integruotos lietuvių kalbos ir istorijos pamokos, klasės valandėlė. Pirmiausia penktokus pasveikino auklėtoja Violeta Karaliūnienė, apdovanodama padėkos raštais geriausiai besimokančius, geriausiai lankančius pamokas mokinius. Po to kiekvienas mokinys buvo apdovanotas tik jam skirtu padėkos ženkliuku – už draugiškumą, už tvarkingumą, už šypseną ir kt. Vėliau penktokai prisijungė prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos Vasario 16 – ajai paminėti. Kartu su visos Lietuvos mokiniais sugiedojome Lietuvos himną, atlikome užduotis, klausėme pranešimų, virtualiai keliavome po mokyklas. Po to mokiniai Markas, Gabija ir Aja vedė renginį. Buvo skaitomi eilėraščiai, mergaitės šoko šokį, visi dainavome ,,Lietuvos istorijos repą“. Po pertraukėlės vyko žaidimas, skirtas Valentino dienai. Po vaišių ir šokių penktokai linkėjo vieni kitiems gražių atostogų.
                                                                                 Klasės auklėtoja Violeta Karaliūnienė

Penktokai šventė Vasario 16- ąją