Didžiausia bendradarbiavimo pamoka Vasario 16 – ajai paminėti

Vasario 11 dieną daugiau kaip 500 Lietuvos mokytojų prisidėjo prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos, skirtos Valstybės atkūrimo dienai. Šią iniciatyvą rengia projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ ir VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Mūsų gimnazija irgi prisijungė prie šio projekto. 8 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Karaliūniene vedė integruotą pamoką su Kretingos r. Jokūbavo Prezidento Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro aštuntokais ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Varinauske. Pirmiausia mokytoja Violeta pasidžiaugė bendradarbiavimo galimybėmis, iškėlė pamokos uždavinius, trumpai aptarė veiklas. Po to Jokūbavo mokyklos direktorė pristatė mokyklą, buvo parodytas mokytojos Rimos kurtas filmukas. Mūsų gimnazijos mokinė Fausta pristatė signatarą Vladą Mironą. Mokiniai žaidė interaktyvius dėlionių ir kahoot žaidimus. Daugiausia žinantys buvo įvertinti – apdovanoti lietuvių kalbos ir literatūros dešimtukais. Pamokos pabaigoje mokytoja Rima apibendrino pamoką, pakvietė gyvai apsilankyti jų krašte.
                                                                   Mokytoja Violeta Karaliūnienė