Teletiltas – viktorina „Ačiū, kad esu!“

Vasario 8 d. Ig-IVg kl. mokiniai per integruotas dorinio ugdymo, anglų kalbos, technologijų, klasės valandėlių pamokas dalyvavo teletilte – viktorinoje „Ačiū, kad esu!“, skirtoje Vasario 16-ajai paminėti.
Iš pradžių visi savo klasėse, o IIg kl. nuotoliu sugiedojo „Tautišką giesmę“, šauliai iškilmingai pakėlė vėliavą mokyklos kieme. Įkvepiantį sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė.
Viktoriną vedė ateitininkės Kamilė K. ir Angelė S. Pirmiausiai jos priminė svarbiausius istorinius nepriklausomybės atkūrimo faktus. Vėliau gimnazistai varžėsi „Kahoot“ viktorinoje. Viktorinoje geriausiai sekėsi IVg kl. mokiniams, net trys mokiniai parodė geriausius rezultatus. Jie įrodė, kad ne veltui mokėsi dvylika metų.
   Pirmąją vietą viktorinoje užėmė Samanta V. (IVg kl.), antrąją – Jokūba L. (IIg kl.), trečiąją – Žygimantas M. (IIIg kl.), ketvirtąją – Osvaldas S. (Ig kl.). Šie mokiniai buvo apdovanoti vertingomis knygomis.
    Antroje susitikimo dalyje buvo skirtos komandinės užduotys. Mokiniai iš raidžių dėliojo LDK kunigaikščių vardus, kūrė anglų kalba sveikinimus, sukūrė laisvės skulptūrą iš klasės draugų. Visos klasės už dalyvavimą gavo direktorės padėkas.
     Mokytojos Eglė Glemžienė, Virginija Baltrukėnienė, Vaiva Kubilienė, Kristina Ruzienė, Ala Krasauskienė, Diana Šaltienė, Rima Žėkienė