„Jaunimas gali”

Spalio 29 dieną gimnazijos sporto salėje vyko pirmosios „Jaunimas Gali“ žaidynės. Žaidynių metu Pandėlio „Jaunimas Gali“ komandos nariai nuotoliniu būdu varžėsi individualiose ir komandinėse sporto rungtyse su kitomis 9 programos komandomis. Jaunimas dalyvavo neįprastose rungtyse: jiems reikėjo atlikti komandinius atsilenkimus ir įtūpstus, įvykdyti balionų iššūkį, parodyti savo įgūdžius ištvermės bei taiklumo užduotyse. Komanda puikiai atliko ir spontanišką užduotį – pastatė gyvąją skulptūrą. Visus rezultatus fiksavo žaidynių teisėjai: programos vadovas Arminas Vareika bei programos alumnės Deimantė ir Aušrinė. Po sportinių užduočių komandos nariai klausėsi „Sėkmės mokyklos“ atstovų Andres Steponaviciutės ir Andrejaus Avchimovičiaus pasakojimų apie profesijas, jų pasirinkimą. Andre yra iš SEB grupės paslaugų centro, mums buvo įdomu išgirsti, koks buvo jos kelias, kad pasiektų tokias pareigas. O Andrėjus, beje, yra buvęs mūsų mokyklos mokinys, baigęs gimnaziją prieš 16 metų. Tad mums buvo ypač smagu išgirsti jo prisiminimus iš mokyklos laikų. Taip pat Andrejus užsiima žaidimų kūrimu, tad nekeista, jog jis įteikė mums „Sėkmės mokyklos“ padovanotą žaidimą „Splendor“. Žaidimą po atostogų perduosime mokyklai, kad jį galėtų išbandyti kiekvienas. Taip pat vyko draugiškos tinklinio varžybos, kuriose jaunimas nugalėjo mišrią svečių / teisėjų / trenerių komandą. Visi komandos nariai džiaugėsi smagiai praleistu laiku ir įgytomis naujomis žiniomis.

Emilija Greviškytė, IVG klasės mokinė