Europos kokybės ženklelis

Kasmet, spalio pabaigoje, Europos „eTwinning“ komanda Briuselyje peržiūri vykdytus per metus projektus ir geriausius apdovanoja Europos Kokybės ženkleliais.
    Spalio 28 dieną mus pasiekė džiugi žinia: „Sveikiname! Jūsų mokykla buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią „eTwinning“ projektų „Computer and health“ , „How did I study at home?” ir „Здоровый образ жизни-это здорово” veiklą. Tai reiškia, kad jūsų, jūsų mokinių ir jūsų mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje. Jūsų projektai bus eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje adresu www.etwinning.net. Nuoširdžiausi linkėjimai, „eTwinning Team“.
                                                                Ačiū visiems už bendradarbiavimą
                                                                                                                                 Mokytoja Larisa Tichonova