Projektas „Tegarbina Tave, Viešpatie, visi kūriniai“

Gimnazijos mokiniai dalyvauja Panevėžio vyskupijos katechetikos centro projekte „Tegarbina Tave, Viešpatie, visi kūriniai“, skirtame paminėti „Laudato si“ metams, atsiliepiant į popiežiaus Pranciškaus raginimą susirūpinti mūsų planetos ateitimi, atkreipiant dėmesį į kūrinijos grožį bei trapumą, iškeliant ekologines problemas ir mokantis teisingo bei atsakingo santykio su gamta.
    1-6 kl. mokiniai nuo vasario mėnesio kūrė darbelius piešinių konkursui „Koks gražus tavo pasaulis, o Dieve!“ Iš klasių buvo išrinkti geriausi darbai, kurie dalyvauja konkurse Panevėžio vyskupijos katechetikos centro ,,Feisbuko“ grupėje. Palaikyti mokinius galima spaudžiant „patiktuką“ už:
 2 kl. Astijų D. –
 3 kl. Justą N. –
 6 kl. Eriką L.-

7-IVg kl. mokiniai dalyvauja nuotraukų konkurse „Tegarbina tave, Viešpatie, visa kūrinija“. Palaikyti mokinius galima spaudžiant „patiktuką“ už:
 8 kl. Augustę G. –
  IIg kl. Aivarą M. –
  IIIg kl. Vakarį P. –

Balsuoti už mokinių darbus bus galima dar visą savaitę. Palaikykime!
                                                                                                      Tikybos mokytoja Eglė Glemžienė