Trečiokų edukacinė kelionė po Lietuvą ir projektas „Lietuvo pilys”

Gegužės 7 dieną 3 klasės mokinukai kartu su edukatore Monika virtualiai keliavo po Lietuvą. Virtualioje kelionėje trečiokai grožėjosi šalies vaizdais, apžvalgos aikštelėmis, pilimis, pažintiniais takais, atsakinėdami į pateiktus klausimus, pasitikrino žinias. Buvo labai smagu, kad mokiniai atpažino su klase ir tėveliais lankytas vietas. Edukacinės kelionės metu trečiokai sužinojo daug įdomių faktų apie Lietuvos pilis. Įgytos žinios pravertė, nes per pasaulio pažinimo pamokas vykdytas projektas „Lietuvos pilys”. Vaikai iš antrinių žaliavų gamino pilis, surengė jų parodą klasėje. Vėliau šias pilis bus galima pamatyti gimnazijos bibliotekoje. Džiaugiuosi vaikų kūrybiškais darbais, o tėveliams dėkoju už pagalbą.
                                                                                 3 klasės mokytoja Ramutė Vaičėnienė