Rajoninė 3-4 klasių matematikos olimpiada

Balandžio 21d. vyko rajoninė (nuotolinė) 3-4 klasių matematikos olimpiada.
    Mūsų gimnazijai atstovavo 4 klasės mokinės Aja T. ir Estela M. (mokytoja Rima Vilkienė) ir trečiokai – Emilija B. ir Deimantas T. (mokytoja Ramutė Vaičėnienė). Sėkmė lydėjo trečiokus. III vietą laimėjo Emilija B., o Deimantas užėmė I – ąją vietą. Užduotis rengė Gabiųjų mokinių akademija. Kadangi 3 klasių grupėje vienodą balų skaičių surinko keli mokiniai, komisija rinkosi dar kartą ir sprendė, kas dalyvaus respublikinėje olimpiadoje. Organizatoriai patarė atsižvelgti į tai, kiek uždavinių mokinys išsprendė. Labai džiugu, kad Deimantas išsprendė daugiausia.
    Pirmųjų vietų laimėtojai atstovaus rajonui respublikinėje olimpiadoje, kuri vyks Vilniuje gegužės 29 d. Nuoširdžiai dėkojame trečiokams ir ketvirtokėms. Kuo didžiausios sėkmės Deimantui Vilniuje.

3 klasės mokytoja Ramutė Vaičėnienė