Kokybės ženklelis už ,,eTwinning“ projektą

,,Sveikiname! Jums ką tik buvo suteiktas kokybės ženklelis už projektą „Computer and health“ How did I study at home?“, – tokia žinia mus pasiekė kovo 21 dieną.
    Džiugu, kad mūsų gimnazijos veikla įvertinta. Projekte „Computer and health“ How did I study at home?“ dalyvauja mokyklos iš Lietuvos, Armėnijos, Turkijos, Lenkijos, Albanijos, Bulgarijos, Italijos, Rumunijos, Latvijos. Mūsų gimnazijai pirmajai suteiktas kokybiškos veiklos pripažinimas.
Projektas skirtas labai aktualiai šios dienos problemai: kaip saugoti sveikatą, kai daug laiko tenka praleisti prie kompiuterio. Patys aktyviausi projekto dalyviai yra šeštokai ir keletas aštuntos klasės mokinių. Projekto metu jie diskutavo apie dienos režimo svarbą, apie savo mokymosi vietą, teikė nuotraukas, dalyvavo Saugesnio elgesio viktorinoje kartu su komanda iš Šiaulių, kūrė apklausas ir atliko užduotis su įvairiomis IT programėlėmis.
      Sveikiname visus dalyvius ir visą gimnaziją!
                                                                                             Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova