Nuotolinis konkursas „Eilės vaikystei ir Lietuvai“

Nepaisant šių dienų karantininės situacijos Lietuvoje, kovo 18 d. rajone vyko nuotolinė 1-4 klasių mokinių raiškaus skaitymo šventė – konkursas ,,Eilės vaikystei ir Lietuvai‘‘. Tai jau tradicija tapęs renginys, kurio metu patys geriausi rajono skaitovai deklamuoja eilėraščius.
    Šventės dalyvius sveikino Rokiškio Švietimo centro metodininkė Rosita Lasienė. Renginį vedė ,,Ąžuoliuko” mokyklos-darželio pradinių klasių mokytoja Ilona Matiekuvienė. Konkurso dalyvius pasveikino ir būsimi ,,Ąžuoliuko” pirmokai.
Šventės viešnia J.Tumo–Vaižganto bibliotekininkė Reda Kiselytė negalėjo sulaikyti ašarų klausydama pradinukų deklamuojamų eilių.
    Mūsų gimnazijai atstovavo pirmokė Beatričė Š., antrokė Faustėja P., trečiokas Donatas L. ir ketvirtokė Ugnė K.. Džiaugiamės jų puikiu pasirodymu. Kiekvienas dalyvis gaus padėką už dalyvavimą rajoninėje šventėje.
                                                      Mokytoja Renata Kiburienė