MOKYTOJO DIENOS ŠVENTĖ

,,Ką simbolizuoja bitės?“ Atsakymų yra įvairių: jų simbolika nuo stropumo iki meilės. Tačiau penktadienį mūsų gimnazijoje Mokytojai tapo darbščiosiomis bitelėmis, nuolat nešančiomis gėrį, meilę, žinias. Ir tik po nuolatinio darbo gali pamatyti savo darbo vaisius – išugdytus jaunus, gražius žmones. Tokia idėja šių metų netradicinės Mokytojo dienos: vestibiulį puošė avilys, kabinetų duris – bitutės, nešančios laiškelius Mokytojams, o aktų salėje edukacinė programa, kurią vedė patyrę bitininkai. Šventės metu mokytojus sveikino Mokinių tarybos nariai, Tėvų tarybos atstovai, gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas, Pandėlio seniūnas Algirdas Kulys. Po sveikinimo žodžių prasidėjo praktinė dalis: visi mokytojai turėjo galimybę pasidaryti žvakę iš bičių vaško, išsilieti mielą bičių vaško žaisliuką, paskanauti įvairių ,,Brolių medaus“ produktų. Mokytojai , atlikdami užduotis, džiaugėsi kaip vaikai. Po edukacijos užsiėmimo visi vaišinosi etnokultūros klasėje, o IVabg klasių mokiniai sėkmingai vedė pamokas mažiesiems savo draugams. Už nuostabią šventę nuoširdžiai dėkojame IVabg klasių mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojoms.

Mokytoja Violeta Karaliūnienė