Pilietiškumo pamoka su Gabrieliumi Liaudansku- Svaru

Rugsėjo 23 dieną gimnazijoje lankėsi Gabrielius Liaudanskas – Svaras, dainų tekstų autorius, kompozitorius, visuomenės veikėjas, socialinių iniciatyvų autorius, Šaulių sąjungos narys. Šiuo metu, kaip jis pats sakė, labai daug laiko skiria karybai. Susitikimas organizuotas laimėjus Nacionalinius jaunimo pilietiškumo padovanojimus ,,Tėvyne mūsų“. G.Liaudanskas kalbėjo apie galimybes, apie tai, kaip įveikti baimes, motyvavo mokinius siekti tikslo. Pavyzdžiais iš savo gyvenimo jis patraukliai atskleidė mokiniams, kad ne viskas visada sekasi, galima ir suklysti, tačiau niekada nereikia nuleisti rankų, gyvenimas priklauso tik nuo mūsų pačių.
                                                                                                 Projekto vadovė Violeta Karaliūnienė