Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

Birželio 7 d. vyko pradinių klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė. Žaismingai atvykę į gimnazijos aktų salę pradinukai bei jų tėveliai žiūrėjo trečios klasės mokinių paruoštą spektaklį pagal D. Biseto pasaką ,,Mėlynas autobusiukas”. Po spektaklio visi šventės dalyviai buvo pakviesti į ,,kelionę”: aplankytos ,,Atostogų” , ,,Abėcėlės “, ,,Paskutinio skambučio”, ,,Padėkų”, ,,Vasaros” stotelės.
Direktoriaus pavaduotoja Jūratė Kavoliūnienė pasveikino mokinius bei jų tėvelius, įteikė ketvirtokams pradinio mokslo baigimo pažymėjimus, o geriausiai besimokantiems mokiniams – padėkos raštus.
Vėliau visi klausėsi pradinių klasių mokinių atliekamų dainų, skaitomų eilėraščių.

Mokytojos Irena Veikšrienė ir Daiva Girdvainienė