Bendruomenės diena „Mano kelias į sėkmę“

Birželio 7 dieną gimnazijoje organizuota Bendruomenės diena. Jos metu vyko daug užsiėmimų ir veiklų.
   Parapijos namuose 7kl. mokinės Editos S. mama vedė netradicinę dailės pamoką „Vizijos paveiksluose“. Apie savo profesijas, karjeros galimybes ir kasdienybę kalbėjo buvusios gimnazijos mokinės Ineta Baronaitė ir Aušra Vilkaitė bei Pandėlio seniūnas A. Kulis.
IIIag kl. mokinė Arijanda Š. su žemesniųjų klasių mokiniais pasidalijo idėjomis, kaip organizuoti netradicinį gimtadienį.
    Taip pat mokiniai lankėsi Pandėlio miesto bibliotekoje, kur bibliotekininkė Aušra Skaburskienė papasakojo apie žymius Pandėlio krašto žmones, jų pomėgius.
    Lailūnų bendruomenės pirmininkė Daiva Lukošiūnienė vedė edukacinį užsiėmimą „Raktų pakabukų gamyba iš odos“.
    Kosmetologė R. Ralikauskienė vyresnių klasių merginoms patarė, kaip prižiūrėti veido odą, kaip pasidaryti makiažą.
    Bendruomenės dienos metu mokiniai dalyvavo ir daugiafunkcinio centro užsiėmimuose, bendravo su Pandėlyje gražiausiai tvarkomo daugiabučio gyventoja R. Pipikiene, lankėsi ugniagesio Laimio Labeikio sodyboje, savanoriavo parapijos bažnyčioje.
    Po veiklų ir užsiėmimų mokiniai rinkosi į Pandėlio kultūros namus, kur žiūrėjo Pandėlio vaikų dramos studijos improvizaciją „Senosios palėpės paslaptys“.

Projekto vadovės Virginija Adomėnienė ir Diana Deksnienė

Bendruomenės diena