Tarptautinis ,,eTwinning“ kontaktinis seminaras ,,Tarpkultūrinių vertybių mokymasis ir jų gerbimas“

Dailės mokytoja Aušra Viduolienė gegužės 16-19 dienomis dalyvavo tarptautiniame seminare „Tarpkultūrinių vertybių mokymasis ir jų gerbimas“. Jis vyko Armėnijoje, Agverane.
     Seminare daug dėmesio skirta įvairiems „eTwinning Live“ ir „TwinSpace“ įrankiams. Įvairiuose užsiėmimuose buvo aptarti projekto kūrimo žingsniai, partnerių paieška, bendravimas ir bendradarbiavimas projekto metu, pateikti virtualūs bendradarbiavimo įrankiai. Taip pat seminaro dalyviai diskutavo apie skirtingų šalių kultūrines vertybes, jų saugojimo metodus.
     Seminaro metu buvo rasti partneriai iš Slovakijos, Čekijos ir Armėnijos bei sukurtas projektas ,,Pakalbėkim apie..“ Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius naudojantis įvairiais virtualiais įrankiais. Mokiniai pristatys savo mokyklas, miestus, šalis ir jų papročius, parengs projektinės medžiagos parodą. Projektas startuos rugsėjo mėnesį.
                                                                                                                Dailės mokytoja Aušra Viduolienė