Ekskursija į Latviją

Gegužės 17 dieną I, IIa, IIb g klasių mokiniai vyko į Rygą ir Jurmalą. Rygoje aplankėme zoologijos sodą, kuriame daug įvairių gyvūnų. Šis sodas įkurtas 1912 m. Ypač patiko žirafos, kurios išdidžiai suko ratus po savo teritoriją, surikatos, kengūros. Po to pasivaikščiojome po Rygos senamiestį, iš apžvalgos bokšto pasigrožėjome miesto panorama. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, kurią galima lyginti su Viena, Sankt Peterburgu ir Barselona. Nuvykę į Jurmalą džiaugėmės puikiu oru, nuostabia jūra.
                                                                                                        IIbg klasės auklėtoja Violeta Karaliūnienė