Ekskursija į Anykščius

Gegužės 21d. antrokai vyko į Anykščius. Iš pradžių pradinukai aplankė „Arklio muziejų“. Čia jie dalyvavo edukacinėje programoje „Duonelė kasdieninė“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo apie senolių duonos kepimo papročius ir ritualus, šeimos tradicijas, susipažino su senoviniais buities rakandais. Kiekvienam mokiniui buvo suteikta galimybė pačiam suformuoti ir išsikepti duonos kepalėlį. Kol kepė duonelė, vaikai vaišinosi įvairiais patiekalais, žaidė lauke.
         Vėliau mokiniai susipažino su muziejaus ekspozicijomis, aplankė lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno įamžinimo vietą, apžiūrėjo Puntuko akmenį, pasivaikščiojo Lajų taku, grožėjosi vasaros rogučių trasa.

Mokytoja Rima Vilkienė