Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos renginiai Pandėlio gimnazijoje

Vasario 15 dieną gimnazijoje vyko projektas ,,Lietuvos gimtadienį švęskime kartu“. Mokiniai kartu su mokytojais atliko įvairias kūrybines užduotis, dalyvavo protų kovose, etnokultūros varžytuvėse, šoko tautinius šokius… Aktų salėje vyko šventė, kurios metu gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas apdovanojo mokytojus ir mokinius LR Seimo padėkomis už dalyvavimą respublikiniame projekte ,,Dovana Lietuvai“ (vadovė Violeta Karaliūnienė). Taip pat buvo apdovanoti raštingiausi bendruomenės nariai, kitų konkursų laureatai. Po to nuostabų šokio spektaklį mums dovanojo Rokiškio choreografijos mokyklos mokiniai ir jų mokytojos.
       Po pietų vyko gimnazijos mokinių tarybos inicijuotas renginys ,,Diena mokykloje”. Vyko salės futbolo, krepšinio, stalo teniso ir stalo futbolo varžybos. Taip pat buvo organizuota viktorina, kuri patikrino ne tik istorines žinias, bet ir tai, kaip mokiniai moka lietuviškas dainas. Po visų veiklų buvo apdovanoti nugalėtojai. Pirmąsias vietas užėmė IIIg klasės komanda (futbolas), IVg klasės komanda (krepšinis), IIbg kl. mokinys Rokas K. (stalo tenisas), 8 klasės komanda (viktorina). Po apdovanojimų vyko smagi diskoteka, kurioje visi linksmai pašėlo.
       O po diskotekos veiklas pratęsė šauliai ir ateitininkai, kurie gimnazijoje buvo iki pat ryto.
                                                                                             Projekto vadovė Violeta Karaliūnienė

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginiai Pandėlio gimnazijoje