„Amatų sodo“ kūrybinės dirbtuvės „Kiškio monai“

Vasario 26 d. Pandėlio gimnazijos mokiniai dalyvavo „Amatų sodo“ kūrybinėse dirbtuvėse „Kiškio monai“. Tai rajono mokinių bei dailės ir technologijų mokytojų kūrybinės dirbtuvės. Renginio partneris – Rokiškio krašto muziejus, centriniuose rūmuose ir abiejose oficinose įrengęs 13 dirbtuvėlių.
   Kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai galėjo mokyti, mokytis, kurti ir improvizuoti. Renginio dalyviai pasigamino įvairių suvenyrų, išmoko naujų darbų atlikimo technikų, susipažino su kitų mokyklų mokiniais bei jų siūlomomis idėjomis.
Pandėlio gimnazistai savo dirbtuvėlėse pristatė ir mokė pasigaminti raktų pakabuką „Kiškutis“ . Technologijų mokytojai Vaivai Kubilienei mokyti padėjo Kristina C. (IIbg), Marija P. (II bg), Fausta K. (IIbg).
    Kartu su mokytoja Aušra Viduoliene monotipijos technika mokiniai sukūrė miniatiūrą bei ją įrėmino. Dailės mokytojai padėjo IIag klasės mokinės Laura M. ir Miglė V..
Visos mokytojų padėjėjos gavo padėkas. Ši netradicinė dailės ir technologijų diena mokiniams suteikė daug gerų įspūdžių.
                                                                                 Mokytojos Vaiva Kubilienė ir Aušra Viduolienė