Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Sausio 24 d. Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų padalinyje vyko 9-10, 11-12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. Mūsų gimnazijai atstovavo Veronika B., Gabrielė G., Arijanda Š. ir Julita G. . Olimpiados dalyviai turėjo parašyti rašinį ir atsakyti į testo klausimus.
    Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad tarp 9-10 klasių mokinių geriausiai pasirodė mūsų gimnazijos mokinės: Veronika B. IIbg,(mokytoja V. Karaliūnienė)  užėmė pirmąją vietą, o Gabrielė G. IIag (mokytoja V. Danienė) – antrąją. Sveikiname gimnazistes, o Veronikai linkime sėkmės respublikiniame etape.
                                                                     Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Danienė