Viešnagė Neretų Janio Jaunsdrabinio vidurinėje mokykloje

Sausio 18 dieną aštuntokai vyko į Neretų Janio Jaunsudrabinio vidurinės mokyklos organizuojamą karnavalą „Radu būšana“.
    Mūsų gimnazijos aštuntokus svetingai priėmė Neretų vidurinės mokyklos vienuoliktokai – vyko susipažinimo žaidimas, mokiniai bendravo, vaišinosi.
    Karnavale dalyvavo 5-12 klasių mokiniai. Pasirodymų tema – televizijos laidos. Didžiausią įspūdį paliko Neretų mokyklos aštuntokų, kurie šoko „Kalinką“, pasirodymas. Visiems labai patiko ir mūsų gimnazijos mokinių šou.
   Po karnavalo mokiniai galėjo užsukti į įvairius šventinius kambarius: foto ateljė, sporto, šokių, šventinių skanumynų kepyklėlę, ir ten užsiimti mėgstama veikla.
Vėliau vyko diskoteka, kurios metu grojo gyva muzika. 23 valandą visi rinkosi į mokyklos kiemą, kur stebėjo įspūdingus fejerverkus.
    Labai džiaugiamės šiltu priėmimu, susiradome naujų draugų, užmezgėme kontaktus su Neretų aštuntos klasės mokiniais.
                                                                                            Aštuntos klasės auklėtoja Rima Žėkienė