„eTwinning“ mokyklos apdovanojimas!

       Mūsų gimnazija tarp geriausių „eTwinning“ mokyklų. Programos komanda suteikė Pandėlio gimnazijai „Europos „eTwinning“ mokyklos 2018-2019 m.“ ženklelį. Tai yra puikus visų mūsų pasiekimas ir pavyzdys visoms „eTwinning“ bendruomenės mokykloms.


       Oficialus pranešimas bus paskelbtas „eTwinning.net“ portale, „Erazmus+“ puslapyje, taip pat bus specialus pranešimas spaudai apie apdovanojimą Europos lygmeniu.
Europos „eTwinning“ mokyklos ženklelį (čia pridedamas) galima naudoti savo svetainėje, savo profilyje, leidiniuose.
       Apdovanotos mokyklos – tai pirmosios pripažintos lyderės šiose srityse: skaitmeninės veiklos, elektroninio saugumo, inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų, personalo tęstinio profesinio tobulėjimo, personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo.
      Tai ne tik asmeninis įvertinimas atskiriems mokytojams už jų sėkmingą veiklą, bet ir visos mokyklos komandos pripažinimas už puikius pasiekimus programoje „eTwinning“.
Sveikiname visus, prisidėjusius prie šio laimėjimo.

                                                                                      Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova

spacer