Šv. Kazimiero šventė ir konkursas

        Kovo 3 d. gimnazijos mokiniai vyko į Šv. Kazimiero šventę Panevėžyje. 

Susirinkęs vyskupijos jaunimas klausėsi paskaitų: „Nepamesk tikėjimo ir kasdienybėje“, kurią skaitė Gian Luca Demarco, ir kunigo Tomo Paliukėno paskaitos „Šventumas“. Mokiniai pasisėmė žinių apie tai, kaip ieškoti savo gyvenimo tikslo, kaip būti laimingam ir surasti tikrąsias vertybes čia, Lietuvoje.
      Vėliau dalyvių laukė teatro nuotykiai su improvizacijų grupe IMPRO 241 ir Šv. Mišios, kurias aukojo J.E. Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas. Šventės metu buvo eksponuojami mokinių konkurso, skirto Šv. Kazimierui, darbai. Kūrybinius darbus („Šv. Kazimiero laiškas Lietuvai 100-čio proga“ ir atvirukas „Šv. Kazimieras ir Lietuva“) paruošė ir mūsų mokyklos mokiniai: Deimantė S. (IVg kl..), Miglė V. (IIag kl.), Gabrielė G. (Ig kl.), Kornelija P. (8 kl.), Emilija G. (8 kl.), Deimantė V. (8 kl.), Roksana J. (8 kl.), Gabija D. (7 kl.), Skaistė I. (6 kl.), Klaudija T. (6 kl.).
                                                                                                  Tikybos mokytoja Eglė Glemžienė

spacer