Konkursas „Raštingiausias bendruomenės narys“

         Kovo 6-7 d. gimnazijoje vyko „Raštingiausio bendruomenės nario“ konkursas, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Labai džiugu, kad konkurse dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, gimnazijos darbuotojai.          Visi konkurso dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes: mokytojų ir gimnazijos darbuotojų, 5-8 klasių bei I-IVg klasių mokinių. Konkurso metu dalyviai rašė diktantą apie Lietuvą, Lietuvos herbą, pareigą.
       5-8 klasių mokinių grupėje I vietą užėmė Armandas E. (6 klasė), II-ąją – Goda I. (7 klasė) ir Augustas B. (8 klasė), III-ąją – Liepa D. (7 klasė).
Tarp I-IVg klasių mokinių geriausiai diktantą parašė Arijanda Š. (IIag klasė), antroji vieta atiteko Miglei V. (IIag klasė), trečioji – Silvijai K. (Ig klasė).
       Suaugusiųjų grupėje I-oji vieta pripažinta direktoriaus pavaduotojai Jūratei Kavoliūnienei ir aptarnaujančio personalo atstovei Džuljetai Prunskienei, II-oji – kūno kultūros mokytojai Rimai Žėkienei, vokiečių kalbos mokytojai Reginai Baltušienei, aptarnaujančio personalo atstovei Rimai Statkonienei, III-ioji – soc. pedagogei Editai Zinkauskienei.
         Dėkojame gimnazijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą ir sveikiname raštingiausius konkurso dalyvius.

                                                                                                                 Lietuvių kalbos mokytoja Virginija Danienė

spacer