Karjeros diena

Sausio 26 d. gimnazijoje įgyvendinant ESF finansuojamą projektą  „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“ organizuota Karjeros diena.

II–IV gimnazijos klasių mokiniams apie savo karjeros kelią pasakojo Rokiškio Verslo klubo koordinatorė Nataša Aleksejeva. Rokiškio technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos pavaduotoja Diana Giedrikienė kalbėjo apie  mokykloje rengiamas profesijas, „Erasmus +“ mainų programas, mokymosi sąlygas. Po to mokiniai,  pasiskirstę grupėmis, mokėsi glaistyti, puošti konditerinius gaminius, išmatuoti kliento figūrą  ir kt.. Renginio pabaigoje organizuotas profesijų protų mūšis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  J.Kavoliūnienė